| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna la toti ce faceti?

de ce mereu colega mea e cu baietii de care mie imi place? eu nu inteleg chestia asta bogdan colegu meu pe care l-am placut a fost cu el acum un baiat de la a 5 pe nume iulian e cu el.si stie ca imi place de el si. ea se saruta cu el. in fata mea azi la scoala i-am tras o palma peste fata si. iulian iubitu ei mai tras un pumn peste fata colegul meu robert la luat de gat si i-a dat cu pumnu la.si a zis daca te mai atingi odata de ea iti rup capu. voi credeti ca ma place? recunoscu ca si mie imi place de el. foarte mult

p. s intrebarea a doua

1. vreau si eu nume pentru un catelus(baiat)

vreau si eu un nume pentru o catelusa(fata)

sunt puy

3 si aseara am avut un vis foarte ciudat.am visat ca eram cu 2 3 colegi de ai mei...si fostul meu prieten era rapit de cineva.si casa aia in care il tinea luase foc.si eu stiam ca este acolo numai ca nu aveam cum sa ma duc deoarece eram intr-o gradina si bunica mea era cu mine si nu ma lasa sa plec, atunci au venit colegii mei si au tinuto de vorba si am fugit eu.am ajuns la casa aceea dupa au venit si colegi mei.si am asteptat jos.pe iarba.si a iesit el si l-am luat in brate si am inceput sa plang. dar pe el il cheama antonio eu strigam leo, leo si chiar daca eram intr-o gradina in spate se facea ca era un bloc si in fata scoala ajutati-ma dau funda+2 voturi p. s va rog sa nu ma insultati :X

VA ROG SA RASPUNDETI LA TOATE INTREBARILE:X

Răspuns Câştigător
| Rritu a răspuns:

1. Fac binehappy
2. Poate este invidioasa pe tine, si DA, cred ca robert. te place sau e doar foarte bun prieten cu toti colegii ( ceea ce nu prea credstraight face )
3.Rex
4.Lisastraight face
5.Nu vad cum te pot ajuta...nu stiu ce poate insemna acel vishappy
Sper ca te-am ajutat tongue