| SaRRaMea a întrebat:

Buna la toti.Cine poate sa imi zica ce se va intampla la sfarsitul episoadelor la serialul Pretty Little Liars.Cine trimite mesajele, cine este,, A,,. Daca Janna este cu adevarat oarba, daca Alison a murit cu adevarat.Cine a omorat-o. Ce se va intampla cu grupul celor 4 fete. DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| Daiana03 a răspuns:

Initial Aria era "A", dar cum multa lume si-a dat seama de asta, producatorul a decis sa schimbe finalul.

| youngandbeautiful a răspuns:

Pai serialul este diferit de carti. Momentan in carti A este Mona( a aflat toate secretele cand a gasit jurnalul lui Ali si a vrut sa se razbune pentru toate rautatile care i-au fost facute cand Ali era prin preajma insa momentan nu se stie nici in carti cine a omorat-o pe Ali care este de fapt sora ei geamana). Jenna este oarba doar ca in serial nu prea pare. Iar in carti Ali are o sora geamna cum am mai spus care ea este cea care a murit si o cheama Cathrine iar Ali e in viata. Fetele o sa scape de A tinand cont ca in cartea a 4-a Mona moare si este o noua A in oras care iarasi nu se stie cine e. Pana la sfarsitul cartii stiu ca Aria se muta cu Ezra undeva in Europa. Emily o sa fie impreuna cu mai multe fete si nu prea stiu cu cine o sa fie. Nici de Spencer si nici de Hanna nu stiu ce se intampla dar stiu ca totul o sa fie in regula pana la urma. (eu nu stiu concret sfarsitul cartilor pentru ca nu le-am citit pe toate cat despre serial imi pare rau dar producatorii nu vor sa sufle vreo vorba de ce va urma)