| Geanyyyx a întrebat:

Intrebare pentru fanii serialului Pretty Little Liars.Cine credeti ca este A. si cine credeti ca a omorat-o pe Alison!?

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Jason mai mult ca sigur iar Jenna si cu Garet stiu ceva.

| andreeahehe a răspuns:

A este noel si pe alison chiar nu stiu e dar nu jenna sau fratele ei

| BlueCupcake a răspuns:

Prima oara am crezut ca Alison e inca in viata, dar acum nu mai sunt asa de sigura...Cred ca ori Melissa ori Jenna a omorat-o...dar mie si mona imi pare suspecta

| Tzukushi a răspuns:

Esti la zi cu serialul? Ca in ulimul episod arata happy ultimul din sezonul 2

| DeyutzaDeea a răspuns (pentru Tzukushi):

Dar mai este si alt A. plus ca in ultimul episod din sezonul 2 nu arata ucigasul, oricum, pun pariu ca nu Garett a facut-o!

| FinettiMlk a răspuns:

Hei! deci in primul rand eu cred ca "A-" este un grup care trimit mesaje, de exemplu Mona, Jason.Hmm eu cred ca Jason a omorat-o pe Alison dupa cum ati vazut in sezonul doi arata in cateva episoade ca a vrut Jason sa dea in Alison.Se mai spune si ca Alison are o sora geamana si ca sora geamana a murit nu Alison.Vom vedea:*.@Tzukushi nu arata in niciun episod din sezonul doiwinking

| Cariina a răspuns:

A- este Alison si Mona, fata care a murit era Cortney-sora geamana a lui Alison, pe care a omorato chiar Alisson din razbunare pentru ca ii furase identitatea.

| TroianAksakov a răspuns:

Sunt aproape sigura ca unu dintre fete a omorat-o. Daca nu poate fi Jenna chiar daca e oarba,pentru ca accidentul s-a intamplat inainte sa sispara Alison si, ca sa se razbune a omorat-o, doar orbii au celelate simturi mai dezvoltate.Sau Alison e inca in viata.