| FloAR3 a întrebat:

Buna la toti, eu cu asa intrebare pentru acei care sunt minori si au zburat cu avionul cu insotirea!, intrebare e ca cum ei te insotesc de unde te iau, daca grija sa ajungi unde iti trebuie in afara avionului?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oricum pe avion nu te poti urca fara insotitor daca esti minor. In aceasta situatie acel major stie ce trebuie sa faca.

| Hakuouki a răspuns:

Eu sincer nu prea pricep ce vrei tu sa spui, dar ai nevoie de insotitor pentru a pleca si deci discuta cu insotitorul tau.