| Alina643 a întrebat:

Buna la toti, peste citeva zile este ziua unei colegi, bune prietene si nu stiu ce cadou as putea sa-i dau ea iubeste mult caii si se ocupa cu acest sport... As vrea niste idei de cadouri si surprize. Dau funda happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cumpara-i un cal: sa nu uiti insa ca-i trebuie si o sa!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cumpara-i o enciclopedie cu tot ce trebuie sa stii despre cai, o sa, ceva decorativ daca are un calut. Bafta! happy

| MelanieJ a răspuns:

Buna!
Daca spui ca-i plac caii, ai putea sa-i iei un lantisor cu un cal, cred ca i-ar placea.
Sper ca te-am ajutat! kiss