| Emilia02 a întrebat:

Luni e ziua uneia dintre cele mai bune prietene ale mele.si nu stiu ce sa ii fac cadou.straight face Pt ca ea sta in Botosani iar eu in Vrancea e o oarecare distanta.si as vrea niste idei de cadouri pe care as putea sa i'le trimit!

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Cel mai frumos cadou trebuie să fie dat din tot sufletul.
Părerea mea este că ar fi ideal să faci ceva cu mâna ta. O felicitate frumos colorată, cu cele mai bune urări.Să îi scrii acolo că ai vrea foarte mult să o revezi. Poți să scrii și câteva amintiri frumoase care le-ați petrecut împreună.
I-ai o ramă pentru poză în formă de inimioară și pune o poză cu voi două.
Asta i-am dăruit eu prietenei mele cele mai bune și a apreciat cel mai mult.

Sper că te-am ajutat!
Succes în alegerea cadoului!
Numai bine!
La mulți ani prietenei tale!

3 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Fa-i un album foto cu voi doua.Dar sa fie personalizat, sa fie cate un mesaj la fiecare pozawinking

| Andreea_6422 a răspuns:

Un ursulet "Me to You- Special Friend" si eventual o felicitare in care sa-i amintesti cele mai frumoase clipe( chestiile caraghioase, duscutiile interminabile, certurile puerile etc )

| Lina_4442 a răspuns:

Bine jucarii.carti. o felicitare cu cele mai sincere cuvinte! un suvenir asa mai pentru cea mai buna prietena! nu stiu! in locul tau daca nu plec eu ia-s trimite o scrisoare cu un mesaj de felicitare!