| michell a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste mesaje ...statusuri mai triste

sa nu fie luate de pe google

Răspuns Câştigător
| Hiroko a răspuns:

Fundaa?

Dozeaza-ti esenta in cuvinte, cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Tot ce s.a scris s.a terminat.Acum regreti ca ai plecat...Cu vorbe reci vrei sa m.ataci.Presimt ca plangi, nu stii ce faci.
Daca plec, fiti siguri ca plec fara amintiri, vorbe rupte dintr-o colectie de dezamagiri.
She never could get drunk enough to get him out of her mind. - Ea nu ar reusi sa bea(sau sa se imbete) suficient pentru a-l scoate din mintea ei
Mi-am bagat ****’n vorbe si totul era perfect. Gresit sau negresit, nu ma intorc! Promit.

Nu lăsa timpul rămas să te facă să devii un suflet fals.

She put that bottle to her head and pulled the trigger and finally drank away his memory.
Nimeni nu il asculta si nimeni nu-l baga in seamă.Nu-l incurajează nimeni atunci cand ii e teamă. Nimeni nu intreabă de el s-i nimanui nu ii pasă dacă e in camera lui, ascuns sau a fugit de acasă.
♥ Promisiuni uitate, nepasate, Amintiri si vise destramate, Vorbe sincere ce au trecut pe langa noi, Imagini derulate cu noi amandoi.

N`am iubit p nimeni cu atata dor... si de-a fost ceva... a fost trecator

; x poate eu nu stiu ce`i dragostea... dar d tine` m`a legat ceva; x

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •

? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

• In mintea si inima mea o sa ramai toata viata • Chiar si atunci cand am sa mor si in mormant am sa-ti duc dor!

? Multi cred ca pot gandi pentru noi? Dar noi nu inseamna mai multi? Noi inseamna doar 2

•[] Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e. in mintea mea acum traiejti doar TU. []•

sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'

Hai pleaca-n **** mea,du-te, ca nu te mai retin.//

""Nu o ai nici TU, nu o au nici altii! Nu se mai baga fata asta in relatsii! e decat pe combinatsii """

N-o sa te mai chem la mine, n-o sa te mai sun, dar chiar as vrea sa cred si eu tot ce spun

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`

"? Nu te-am uitat, dar m-am obisnuit fara tine? Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru...m-ai lasat sa plec!?"

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cap!`
♥.´Stii ca nu stau ´ Dupa n0r0k;;] ´. Si daca vreau ´ :*! sa iaSa ´ fum. Stiu unde sa dau foc :d ´.`♥
^^. ºAzi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ >; d

1 răspuns:
| ingeratragator a răspuns:

Chiar daca nu arat ca imi pasa inima ma doare te iubesc cum nu am iubit pe nimeni chiar daca nu vezi asta
Azi pentru mine cerul e innorat chiar daca e senin afara...Pentru mine totul e alb si negru chiar daca totul e colorat
Avabile la tristete, la lacrimi si tacere.
Chiar daca acum sufar si imi pare rau maine o sa fiu alta persoana cu totul diferita
Crezi ca nu imi pasa si nu ma doare? Daca mi-ai vedea inima cum plange ti-ai da seama cat sufar
Sper ca ti-am fost de folos nu sunt loate de pe net sunt compuse de mine