| nsudfnaoudnaso a întrebat:

Buna la un magazin de la mine e un joc pe televizor un fel de Nitedo Wii adica Wii arata la fel dar ca are alt nume pe cutie zice ceva e Wirles si nu stiu daca merge pe televizorul meu e Samsung dar nu e plasma e patrat din ala si mai marisor si nu stiu daca merge cel care vindea de la magazin i-a spus mamei mele ca merge doar pe LCD si nu stiu daca merge si pe al meu dupa voi nu dupa voi adevarat merge nu minciuna sau la buleala va rog ajutati-ma. Dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Pai daca acasa nu ai LCD si ti-a spus ca merge doar pe LCD, ce nu ti-e clar? Poate te putem ajuta mai mult daca ne spui exact ce consola e aia si ce model de TV ai tu acasa (model nu marca).

| nsudfnaoudnaso explică:

Pe cutie spune Wirless Gameplay si azi mie mi-a spus ca cica merge pe orice TV i-am spus mamei in seara aceasta ca am fost la magazin si acel om il cunoaste si ea si eu toata familia mea mi-a spus ca merge pe orice si i-am spus mamei de ziua mea(13 ianuarie) sa imi cumpere jocul acele si a spus ca il va mai intreba ea pe el sa vada.Televizorul meu e patrat dar mai marisor si pe un site www.mediagalaxy.ro la televizoare CTR e un fel de al meu. E bine sau de rau si televizorul de la mine din camera e asa: http://www.pricer.ro/pr/medium/b/h/arctic-14cb0.jpg micut dar merge si pe acesta? Funda