| dydydaia a întrebat:

Buna lume cum imi fac prietene pe facebook la lady popular ca sunt la lvl 2?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Pai...trebuie sa-i ai in lista de prieteni la facebook ca sa-ti fie prieteni si in joc. daca nu si-au facut adresa pe lady popular dar au pe facebook atunci trebuie doar sa ashteptzi sau sa-i convingihappymult noroc la joc:*

2 răspunsuri:
| pipik a răspuns:

Funda se da simplu. aici unde am scris eu o sa vezi in dreapta un fel de medalie pe care daca te duci se face rosie! Da am vazut ca pe site-ul asta lumea mai mult vrea funde decat sa ajute pe cineva... adica cand ajuta pe cineva are in gand " vai vai o sa pirmesc funda ". Nu stiu ce fac cu fundele alea, daca tin de foame sa imi spuna si mie sa ma apuc sa stang si eu. Si in legatura cu jocul imi pare rau da nu te pot ajuta ca nu am auzit de el happy Sper sa rezolvi. Bafta happy

| dydydaia explică:

A am uitat sa va spun daca aflu cum sa dau fundita dau fundita la cineva