| StefyLoVy a întrebat:

Buna lume! Cum pot sa slabesc cam in 3 saptamani? Pentru ca am un baiat de impresionat si ma am de dat cateva kilograme jos ma ajutati va rog foarte mult e marti si vreau ca maine sa incep?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearac aceste metode rapide si eficiente http://dietapentrutine.blogspot.com si bafta cu baiatul ala :P

1 răspuns:
| Georgiana2905 a răspuns:

In 3 saptamani indiferent de cat de mult te abtii mare lucru nu se vede. Daca ai complexe incerca sa le ascunzi cu ajutorul imbracamintii potrivite