| Cookiee9712 a întrebat:

luni m`am despartit de prietenul meu. din motive stupide. si am ramas amici. acum vad ca are o poza cu o fata la avatar. si sincer ma roade foarte tare laughing. ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| d3utzsa a răspuns:

Exact asa mi s-a int si mie cu fostul prwinking

da eu am fqt pe reaq in 4 si am aflat id la tipa care o tinea el la avlaughing

si mi-a confirmat ca stie ca tine poza cu ea pentru ca el a rugat-o frms sa nu se supere ca cica vrea sa ma fac pe mine geloasa sa vada cum reactionez eulaughing

asa s-ar putea intampla si la tine...

poate a pus poza mai mult ca sigur sa te fac geloasabig grin

sau... daca v-ati certat din cauza lui, poate s-o fi combinat cu fata aiasad

eu sper sa nu fie adevaratwinking

succes. pup

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu pari. Nu dai semne ca te-ar durea asa de tare. Ocupa-ti timpul cu altceva. El si-a continuat viata, tu de ce sa nu o coninui pe a ta? Dar sa-l excluzi pe el. El trebuie sa fie subiect inchis. Iesi in oras cu prietenii, iesi-ti la un suc de exemplu, citeste o carte care crezi ca te-ar pasiona... etc.

| bibyyy143 a răspuns:

Pai pune si tu o poza cu un baiat la av si spune ca este prietenul tau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu uiti un lucru important si sigur : Indiferenta doare cel mai tare, si asa vei castigawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunteti impreuna, nu va mai dati socoteala unul altuia. e greu de priceput?
Il poti intreba cine-i tipa, ca doar sunteti amici. Iti pare rau ca v-ati despartit? Unde iti era gandul cand v-ati certat?tongue

| krys17 a răspuns:

Pai probabil vrea sa te faca geloasa
unii baieti asta fac pentru ca nu le place ca fata sa ii lase
eu cred ca ar trebui sa te gandesti daca il mai placi sau doar te enerveaza faptul ca a trecut foarte repede peste aceasta despartire
daca il mai placi atunci nu renunta la el si incearac sa te impaci
danu nu mai simti ceva pentru el atunci lasa-l in pace cu fetele lui cu tot

| Me_6344 a răspuns:

Da'l dracu si nu te mai chinui cu el big grin