| yynuta a întrebat:

luni trebuie sa le scriu colegilor in albumul de sfarsit de an. Cea as putea sa le scriu, aveti ceva idei? habar nu am ce sa le scriu.

4 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Poti sa le spui cat de mult i-ai placut ca au fost cei mai buni colegi etc happy

| Mariaaa234 a răspuns (pentru NopeCheers):

Da,ai mare dreptate! Dar, cate odata, prea multa linguseala stica!

| rozuleculoareamea a răspuns:

Iti zic eu vreo cateva: "Pe drumul care-ti este scris paseste fara frica, sa-ti fie viata un suras, o viata fericita!", "Cum doreste caprioara apa dulce de izvor asa iti doresc eu tie mult succes in viitor.", "Viata sa-ti fie plina de bucurii, sufletul sa-ti rada mereu, iar destinul sa-ti tina usa deschisa spre sanatate si fericire." sau pentru prieteni "Sunt flacari mari ce ard in noapte, sunt focuri care nu se sting, sunt despartiri ce par aproape si amintiri care inving!"
sper ca ti-am fost de folos!winking

| mady960 a răspuns:

Cel mai fain e sa scrii amintiri din clasele precedente ce amintiri ai cu fiecare in parte, ce nazbati ati facutlaughing