| Anna98Anna a întrebat:

M-am decis sa ma tund inainte de a incepe scoala.Eu am fata ovala si am citit pe net ca fetei ovale i se potrivesc orice tunsori si bretoane.Am vazut niste tunsori frumoase pe net dar inca nu m-am hotarat.
Ma gandeam sa ma tund in scari si cu breton intr-o parte.big grin... Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Cred ca acesta coafura ti-ar sta mult mai bine, decat... o freza cu breton!

---> Aceasta este coafura care ti`o recomand : http://www.google.ro/......tp?/imgres

---> Bafta!

| mihaelutzza a răspuns:

Da cel mai bine este sa te tunzi deoarece este adevarat la fata ovala ii sta bine tunsa scurt si oricum vara este foarte cald!

Sper sa ei decizia corecta!