| ertyui a întrebat:

M-am gandit intr-o zi la o chestie. Voi ce ati face daca ati merge la prietenu/prietena acasa, ati vrea la baie si dupa ce va faceti treburile sa vedeti ca nu e hartie igienica? sincer!

Răspuns Câştigător
| anonima97 a răspuns:

Cu lenjeria?thinking pai daca ai tanga sau daca nu are cos, ii infunzi canalizarea.etc.eu as face asa:m.as spala,, acolo,, ffff bine apoi m.as sterge cu un prosop.big grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I-as zice sa imi aduca niste servetele, sa le lase la usa si sa plece ca sa nu ma vada gol.

| Dash a răspuns:

LOL, epica intrebarea. E un scenariu bun pentru o comedie...

| Aly28 a răspuns:

Ai spus ca vrei raspunsul.
Sincer m-as sterge in zonele intime cu lenjeria,si dupa as arunca-o la cos,sau as striga, adu si tu putin ahrtie, ca nu mai ebig grin

| FataTPUpunctRo a răspuns:

rolling on the floor Fereascaa Dumnezeu! I don't want to see

| ertyui explică:

Zau, laughing stiu ca e amuzanta dar se poate intampla!