| Secretkkk a întrebat:

Ce faceti atunci cind va certati cu prietenu sau prietena?

10 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Sincer nu ma cert, cand vad ca conversatia noastra ia o anumita amploare evit sa mai detaliez problema.

| SweetCandy a răspuns:

Eu ma pun pe plans si plang din toata inima mea desi in multe cazuri m-am convins k nu se meritastraight face

| Farcas a răspuns:

Chiar acum sunt certata cu el straight face sad
Astept sa fie maine, sa mergem impreuna pe strand, poate rezolvam cumva.nu stiu ce sa facthinking

| Leea1234 a răspuns:

Sotul-in cazul meu
ce fac:FIERB! rolling on the floor
si astept sa vina el, sa faca primul pas, spre impacare
eu nu il fac nici daca mor...orgoliu tampit!

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai ce sa fac incep putin sa plang unerori dar imi sterg lacrimile si merg mai departe alteori fac lucruri care imi plac sa incerc sa uit dar asa ceva se uita destul de greu mai ales daca ti la persoana respectivasad

Răspuns utilizator avertizat
| romina_7963 a răspuns:

Pe moment incep si zbier, dupa aceea el imi zice "la mine nu zbiera", totusi mai zbier putin, apoi vars cateva lacrimi si gata! m am calmat! Catre el nu trebuie sa zic nimic vreo 15 minute pana ii trec dracusorii. iar apoi luam lucrurile cu calm si discutam unde am gresit si de ce am ajuns sa ne certam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi sun prietenele si le convoc la o sedinta de terapie prin shopping.ne oprim la o pizza, o cafea, o bere cateodata.si apoi imi trece, ma simt mai bine, ma deconectez de probleme si cand ma intorc acasa vad situatia din alt unghi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ducem dorul impacarii