| mydarkestdays a întrebat:

m-am hotarat sa adopt un stil hippie avand in vedere ca ascult muzica indie si sunt asa mai nebuna visatoare peaceful bla bla. stie cineva cum se imbraca persoanele hippie? ce accesorii folosesc si pe ce mizeaza in stilul lor? funda! mersi :*

Răspuns Câştigător
| Deamond a răspuns:

Dupa parerea mea persoanele care adopt stilul hippie poarta imbracaminte descisa la culoare, cu niste culori aprinse; Aceesorile sunt simple :Bentite, coliere gen antice, la fel si cerceii si inelele.Stilul Hippie se bazeaza pe oamnii plini de energie, fericire, nebunie.: Sper ca te-am ajutat.))Fundaa?