| Lifetouch a întrebat:

m am indragostit de un foarte bun prieten dar el se vede cu o alta fata iar eu am prieten nu cred ca intre mine si prietenul meu mai este o relatie foarte buna si nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Întâi, pui capăt relaţiei în care eşti acum deoarece nu îşi are rostul. Dacă te-ai îndrăgostit de altcineva înseamnă că ţi-au dispărut sentimentele pentru iubitul tău, mă rog fostul tău iubit.
Te sfătuiesc să nu te bagi peste relaţia lor, o să faci doar rău.

| IQ a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te desparti de actualul tau prieten. Dupa stai o perioada sa te linistesti si dupa aceea daca crezi ca il placi pe respectivul baiat atat de mult, atunci lasa-l sa fie fericit langa aceea fata. Acum depinde de tine ce vrei sa faci. Bafta!