| cucuvica a întrebat:

Sunt reprezentant AVON si vreau sa intreb daca e tarziu sa plasez comanda in penultima zi de campanie? M-am inscris cam tarziu ca si reprezentant si numai acum am reusit sa strang o comanda buna. Am nevoie de raspuns urgent.
Multumesc. Funda :*:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O poți plasa până mâine, cel târziu ora 12.00 h (NU ora 24.00).
Pa, pa.

| Siracuzia a răspuns:

Bună!

Şi eu sunt reprezentant Avon.Nu e nicio problemă, o poţi plasa inclusiv în ultima zi de campanie.

Mult succes în continuare! happy

| Claudettee a răspuns:

Nu-i absolut nimic. Poti plasa comanda si maine chiar.

| BiDiCaMiHeElA a răspuns:

Si eu sunt...nu este nimic happy Eu maine o plasez dimineata la 9 :*