| AnushkaAxy a întrebat:

Buna!
M-am mutat de curand in Cluj si as vrea sa stiu daca am nevoie de diploma de a 10a pentru a ma inscrie la alt liceu. Daca da, trebuie sa o iau personal sau mi-o poate lua vreo ruda de a mea si sa mi-o trimita prin posta?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Ai nevoie de foaia matricola de la liceul de unde pleci; cred ca se elibereaza si parintilor, in baza unei cereri. Poti suna in prealabil la secretariat si-ti va spune care sunt cerintele lor in privinta asta, precum si programul de lucru cu publicul.