| VGC a întrebat:

Buna m.am plictisit de melodiile romanesti.Cine imid a mai multe melodii straine(jason derulo,chris brown, nicki minaj etc.) misto ii dau funda din toata inima.Maxim 20 de melodii ca de la 20 in colo ma plictisescbig grinbig grin

1 răspuns:
| AndradaE a răspuns:

De Chris Brown - Turn up the music/ Don't wake pe up/ Don't judge me/ Gimme' that
De Nicki Minaj - Va va voom/ Luv dem strippers/ Pound the alarm/ Starships/ Mercy/ Superbass/ Moment 4 life/ Knock out
De Lil wayne- Mirror/ Fireman/ Look at me now/ On fire/ Hustler musik/ Take it to the head.
Sper sa iti placa happy