| Bogdan_9316 a întrebat:

Buna m-am uitat la iubiri secrete, acum cateva zile, dar nu mai tin minte pe ce m-am uitat. Imi place de mafiotul ala Damian... Imi place cum vorbeste si cum actionaza nu ma gandesc ca imi place de el.

Imi puteti spune cand incepe?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ChuckBass25 a răspuns:

Pai de luni pana joi sau vineri mi se pare, este pe "Prima TV" si incepe la 19:30big grin

| rapid211 a răspuns (pentru ChuckBass25):

Scuze este de luni pana miercuri

5 răspunsuri:
| AdonnAdonnis a răspuns:

ael program este prima tv astazi este la 19:30

| ukukuku a răspuns:

Buna. este pe prima tv. de luni pana miercuri de la ora 19:30-20:30 si reluare duminica de la ora 22:00:*

| designerbugatti2012 a răspuns:

Luni,marti,miercuri pe prima tv de la 5

| rapid211 a răspuns:

Pai este de luni pana miercuri de la ora 7 si jumatate seara ieri a evadat sa nu pierzi episodul de azi va fi unul cu multa actiune noroc! FUNDA