| RwwrSlz a întrebat:

m-am uitat la un film vreo 2 ore nemiscata, iar dupa a inceput sa ma doara gatul in partea dreapta dupa ureche Ce sa fac? ma doare ingrozitor cand imi misc capul spre dreapta F U N D A + V O T

Răspuns Câştigător
| GlobaL a răspuns:

Salut. e din cauza ca ai stat cu gatu intr-o parte si a ramas tendonul rasucit.si eu am patit-o. dimineata aavem gatul intr-o parte
NU te speria in 2-3 zile nu te mai doare si intr-o saptamana ti-a trecut de tot. baftawinking

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Dă-te cu Artrostrop sau ia Ketaprofen.