| alessyca a întrebat:

m-ar interesa sa aflu si eu numele unui joc. L-am jucat acum cativa ani, iar acum mi-am amintit de el, dar din pacate nu ii mai stiu numelesad. Era un joc de strategie, medieval, in care iti dadeau ei un castel iar de acolo trebuia sa creez tot felul de brutari, case pentru padurari, pentru oamenii care prelucrau lemnul si piatra big grin si mai aveau o casa unde faceam oamenii...era ceva cu mercenari... dar din pacate chiar nu pot sa-mi amintesc cum se numea

3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Travian

| claudiu_5610 a răspuns:

Pai ar fi "Warcfart" "Star Craft" sau "Empire of earth" dar iti zic mai bine incearcal pe Warcraft tongue

| Adrian_Petrea_1982 a răspuns:

Stronghold 3 happy Scuze pentru raspunsul tarziu.