| georgianadia a întrebat:

Ma ajutati cu cateva probe pentru Balul de Halloween?!

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Hmmm...

- Sa culeaga mere cu dintii dintr-un bol cu apa
- Concurs de cunostinte, ma refer la cunostinte despre Halloween, unde, cand cum?, vampiri, varcolaci, fantome si alte din astea.
- bine inteles la miezul noptii cele mai reusite costume sa fie premiate.
- hmm, tin minte ca la un bal al unei prietene a fost o proba cu baloane si spuma de ras, baloanele erau date cu spuma iar participantii trebuiau sa ia crema (poate fi si frisca, in cel mai rau caz) cu lama fara sa sparga balonu, foarte interesant a fost.
- concurs de ornat dovleci, acei dovleci de halloween, sa le faca dinti, nas, gura...etc
- poate si un concurs de dans, depinde de tine acum

si cam atat mi-au venit in gand deocamdata, sper sa-ti fie de folos, si multa baftawinking