| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati, prietenasi?hee hee Deci, problema mea este. Prietena mea cea mai buna vrea mereu sa fie mai buna ca mine. Daca i-au 10 la ceva, pana nu ma doboara nu se lasa. De exemplu, eram cea mai buna la o materie, si de cand am devenit prietena cu ea, scopurile ei sunt de a ma depasii si de a ma imita mereu! Orce fac, face si ea, daca mie imi place o formatie, si ei! Deci e imposibila. Cum am zis cel mai tare ma enerveaza faptul ca vrea sa ia mereu note mai bune ca mine. Stiu asta deoarece cand am luat 10 in teza, mi-a zis ca nu sunt mai buna ca ea si ca de ce am luat 10? si bla bla.Astept parerile voastre. Eu nu ii mai suport nici prezenta ma enerveaza. Eu cateodata cred ca sunt nesimtita cand ma gandesc ca eu nu ii suport prezenta. Vi s-a intamplat vreodata asta la un om chiar daca nu a facut nimic?

Răspuns Câştigător
| Adriiiii a răspuns:

Da.Mi s-a intamplat mie cu prietena mea. Ai grija sa nu se dea pe langa tine doar pentru a te distrage de la scoala ca ea sa fie mult mai buna decat tine.Eu spun sa o eviti cat poti tu si sa o lasi sa vorbeasca singura daca va fi nevoiehee hee.Sa nu-ti afecteze si prietenia cu ceilalti colegi. Mai bine evit-o si spune-i si tu " Originalul are mai multe copii dar nu au aceeasi valoare ca el insusi" ( copii de la copii xerox nu de la copiii din parchee hee ) Sper ca am fost de ajutor Prietenas!laughing fundita?puppy dog eyeskiss