| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Ma ajutati si pe mine?:-sDeci as avea nevoie de urmatoarele raspunsuri...
1# Care ar fi cel mai bun creion pentru. litere la graffiti(schitarea lor si umbrele)
2# Ce markere/carioci ar fi bune pentru. colorarea literelor(sa fie ieftine MAXIM 3lei)
3#Pt. stilul conic de graff, in care numele meu este format din 5litere, ar fi mai bine sa le fac apropiate sau departate.

Va rog, raspundeti cei priceputi/care stiti desena` frumos... Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Mircea1997 a răspuns:

Eu stiu sa-ti raspund la 1 si 3.
1# Cel mai bun creion pentru graffiti este cu siguranta un creion din carbuni.
3# Depinde de cum iti iese tie mai frumos... dar daca ai 5 litere in nume ar fi mai bine sa le scrii mai adunat deoarece stilul labartat este destul de greu de facut. Daca ti-au placut raspnsurile mele da fundita!