| con12ro a întrebat:

Vreau sa ma apuc de graffiti si nu stiu cu ce sa incep... As dori sa imi spuneti cum incep un graff,cum adaug efecte,cum faci wildstyle-uri, etc... Astept cat mai multe raspunsuri! Multumesc!

1 răspuns:
| dreamnow a răspuns:

Poate nu e bine daca fac asta insa un fost coleg de-al meu era chiar bun la lucruri de acest gen. Poti sa il cauti pe fb daca vrei si sa il intrebi ce vrei, pentru ca e de treaba si o sa te ajute. Il cheama Raduu si e in Neculce daca nu il gasesti. Daca te intreaba ai putea totusi sa ii spui ca l-ai remarcat pe fb si nu de pe TPU laughing)