| AndruuPiiscotx a întrebat:

Nu stiu cum sa imi mai prind parul la scoala, ma puteti ajuta?

p.s: vreau ceva simplu

Răspuns Câştigător
| Adeniy a răspuns:

Uite aici:http://www.youtube.com/user/LuxyHair Intri si cauti in sectiunea din dreapta.Sunt mai multe:cum sa-ti prinzi parul la scoala, ziua.Cauti acolo sau le iei pe toate rand cu rand si vezi care-ti place

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Codite,spic,coada intr-o parte

| Georgianaax a răspuns:

Poti sa iti intizi parul cu placa si sa il lasi pe spate, poti sa iti faci bucle si sa iti prinzi o parte din par la spate, poti sa iti faci un coc simplu. De asemenea, poti sa iti impletesti parul: in 3, spic, fishtail(coada de peste). Poti sa iti faci o coada de cal (adica prinsa putin mai sus) sau intr-o parte. Probabil ca esti cam mare sa iti porti parul in doua codite, dar merge incercat. Sper ca te-am ajutat. Pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coada intr-o parte

| AriantheLissa a răspuns:

Poti sa iti prinzi o coada intr-o parte sau sa-ti prinzi o coada impletita intr-o parte SAU il prinzi in coc. big grin

| AndruuPiiscotx explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, pareri:* toate sunt bune; x