| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare burta in partea de jos de cateva zile si nu stiu de ce. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Poate din cauza mesntruatiei, daca nu ai ce au zis ceilalti 2 utilizatori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pot fi 1000 de motive, de unde sa stim noi? du te la medic

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Ai anexita sau infectie la vezica urinara.

Nu te putem noi ajuta noi, pentru ca tu chiar ai probleme.
Trebuie sa mergi la medicul de familie, care te va indruma la un specialist.

Te-am tzucat, si ai grija de tine.

| sergiu48 a răspuns:

Poate ai hernie sau apendicita sau te-ai lovit cuma in zona aceea.

| Acoco a răspuns:

Daca in ultima perioada ai umblat mai subtire imbracata cu siguranta ai racit la ovare ( te va tine chiar si o sapt aceasta durere ) sau poate este o durere de dinainte de menstruatie.
Daca durerea persista si este mai puternica ai putea consulta un medic. :*