| anonim_4396 a întrebat:

Buna )) ma framinta cel mai des pe mine o intrebare big grin un baiat de la mine din liceu care e clasa 11-a si eu a 9-a mereu el imi atrage mie in special atentia. Daca ma vede pe coridor vine la mine vorbim imi da din ochi, la cantina imi ia el mie de mincat, ma suna si ma intreaba mereu ce fac pe telefon, a incercat de vreo citeva ori sa ma invite in parc dar era seara si nu ma duceam, comunicam des pe retelele de socializare si mereu imi spune ca ma simpatizeaza, sunt adorabila, frumoasa ma alinta, are grija de mine dar ma atentioneaza mereu ca oricum nu ma iubeste ci doar ma sipatizeaza foarte tare si mereu ma alinta prin diferite denumiri placute. big grin un lucru nu inteleg, ce intentii are spunind chiar mereu ca oricum nu ma iubeste? big grin

3 răspunsuri:
| eella98 a răspuns:

Chestia e ca mie anul trecut imi placea de el si tot comunicam anul trecut des, adica eu mai des incepeam sa-i scriu dar la un moment dat s-a rupt intre noi acea relatie de amici sa spunem asa, dar acum el singur a inceput din nou sa vorbeasca cu mine sa imi scrie sa ma caute...

| AlecsandraEmanuella a răspuns:

Eu cred ca incearca sa nu iti dea sperante. Adica poate ca te place... dar nu vrea sa iti dea motive sa iti faci iluzii sau poate ca crede ca nu va potriviti. Dar intrebarea e '' Tu il iubesti? '' Daca da, ar trebui sa ii spui ca ai inceput sa te indragostesti de el, fara sa iti dai seama... Si ca ai vrea sa iti dea o sansa sa fiti impreuna sau ceva de genul. Merita incercat.
Dar daca tu '' nu il iubesti '' mai bine las-o asa, si ramaneti prieteni, deaorece orice fata trebuie sa aiba ca cel mai bun prieten un baiat! Si usor, usor vezi daca poti avea incredere in el

Sau mai usor intreaba-l pe el la ce se refera de tot spune ca nu te iubestewinking. spune-i ca unde vrea sa ajunga spunandu-ti asa.
Bafta :*. Funda?

| Cristiancikk a răspuns:

Inca nu este sigur daca sati spuie ca te iubeste