| Emma0313 a întrebat:

Bună, ma gândeam acum, eu desenez, am un stil mai aparte, nu știu să explic cam cum sunt desenele mele, dar mi s-a spus că ar putea fi de succes. As vrea să mă promovez cumva, să fac ceva cu talentul acesta, să îl extind, cum as putea face asta? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti incerca sa-ti faci pagina de Instagram si sa faci reels cu procesul pe repede inainte.Am observat ca sunt foarte populare astea, indiferent daca e vorba de arta de orice fel sau de mestesugit bijuterii etc.

Si cauta sa te imbunatatesti constant urmarind artisti consacrati care au o tehnica foarte buna si sunt deja populari pe social media.

Spor la desenat si succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să deschizi o pagină de Facebook și să-ți postezi desenele acolo. Apoi sa atragi urmăritori care, dacă le place conținutul, vor da share la postări și vor ajunge cunoscute, vor fi vizualizate de mai mulți.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru anonim_4396):

Aparent instagramul e la moda acum. Mai bine ar incerca acolo pentru rezultate mai bune.