| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc carmen si am un vlog pe youtube(canal) si am aproape 100 de abonati, as vrea sa fac ceva special pentru cei 100 de abonati doar ca nu stiu ce! si ar mai fi ceva pe langa acel lucru vreau sa imi redenumesc fanii eu ii numisem *caramelizati* (porecla mea e caramel) doar ca parca suna cam ciudatel pentru ca pe youtube ma numesc *Carmen Popa* si nu e nici un caramel deci va rog dati sugestii pentru ambele probleme
*OFER FUNDA*!

Răspuns Câştigător
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

A) Mananca cat de iute poti alaturi de un prieten/a si vedeti cine rezista cel mai mult.
b)Decoreaza un perete in fata caruia sa filmezi. Fa cat mai multe desene sau scoate-le la imprimanta (doar sa aiba legatura cu canalul). Poti chiar sa le oferi sansa de a-ti trimite ei prin posta desenele lor.
Sunt foarte multe variante. Sper ca te-am ajutat;)
Am si eu un canal de youtube https://www.youtube.com/channel/UC-tVPFkPnMNbvnuL2cs9DaQ
daca vrei sa te abonezi

1 răspuns:
| ToKen a răspuns:

Dezbraca-te.