| Colea_3524 a întrebat:

Buna!
Ma numesc Colea.Am nevoe de ajutorul vostru.Am o problema cu prietena mea si nu stiu ce sa fac.Ne-am intilnit 3 luni, si pe urma a aparut citeva probleme.Noi suntem ambii de aceiasi zodie, si ia a privit horoscopul si mi-a zis ca nu ne potrivim avem acelasi caracter si doar ne vom kinui.Acum a trecut o saptamana si ia nici nu raspunde la mesaje, si nici nu doreste sa vorbeasca cu mine, ma respinge mereu. Ce sa fac sa o intorc sa fie ca la inceput? ajutati-ma va rog foarte mult.

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu-ti fa iluzii:nu va mai fi nimic ca la inceput; si nu din cauza zodiei,pur si simplu opovestea voastra s-a sfarsit, sau, cel putin asa considera ea.Accepta situatia si fa-ti alta prietena, nu se termina pamantul cu o fata."Unde-i dragoste putina, lesne-i a gasi pricina".La tine s-a intamplat sa fie zodia.Numai bine.

| S1mplu a răspuns:

Pff,cam grea aceasta problema,dar nu iti face griji,putini sunt cei care cred in horoscop eu unu nu prea cred in asa ceva sunt niste tampenii facute pentru profitul altoralaughing. Dar fa-o pe prietena ta sa inteleaga ca sunteti prietene bune si ca nu conteaza ce zice horoscopul conteaza doar ceea ce simtitit in voi,incearca s-o iei undeva,la un suc o inghetata, incearca sa vb cu ea, poate e greu dar incercarea moarte n-are si daca tot nu vreau inseamna ca isi da prea multe"aere" si nu se meritawinking

| SensInvers a răspuns:

Cred ca a fost o minciuna faza cu horoscopu', adica pentru mine e o porcarie dar na...depinde de fiecare.Nu mai insista ca nu are rost!