| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc daniela va rog frumos cititi si ajutati-ma ...citeodatama cred altcineva ma comport ca ea adica e normal stiti traiesc la tara dar cu toate aste mama si tata ma alinta foarte tare adic avem 4 laptopuri televizor de ala mare stiti ei im cumpara ce vreAU DAR NU INTOTDEAUNA NU VREAU SA MA LAUD ADICA AM MAI FOST LA IRLANDA SI AM INVATAT ACOLO SI AM STAT MULT TIMPPPENTRUCA ACOLO LUCRAU PARINTI MEI.DAR VORBIND CA LOCUIESC LA TARA MA DERANJEAZA OARE CUM ARB TREBUI SA MA COMPORT IN PLUS LA SCOALA STITI SUNT POPULARA SI O FATA E GELOSA CA SUNT MAI BOGATA DI CIT EA SI MAI FRUMOASA CE SA FAC CE? IN PLUS IMI PLACE UN BAIAT EL SE COMPORTA FRUMOS CIEODTA LA TESTE SAU ASA IN CLASA ADICA LA SCOALA MA AJUTA PROFERSORI NE PUN IN ACEASI BANCA DOarca eu am gresit fata de el adica el atre o porecla si i-am spus eu pe porcla si cred ca s-a suparat si citeodata alearga dupa mine eu dup ael ma trage in joaca de par oare e in joaca sau nu dar pentru ca e inceput dea n totul se schimba ajutati-ma nu stiu daca ma place dar toti din clasa vorbesc prieteni lui zic stai sal intrebam pe iubitel adica el oare ii place de mine cum sa-l fac sa-i placa sau macar sa aflu inca ceva la scoala toti cind au vazut ca sunt bogata niste baieti sau indragostit de mine chiar unul din ei mia cintat un cintec imi cuparau bumboane si altele dar mie nu place de ei erau ma josuti de cit mine eu sunt 7 iar ei 8 si sut rai din famil de betivi altele ma tot sunau mamai imi zice sa ridic nu stea ca sunt...parinti betivi atele cand eam spus lui mama ma ea spus sa nu mai sune s-a suparat si unul din ei vorbeste urit depre mine rid imi fac pedice dar toti stiu ca nu-i asa ce sa fac va rog dati raspunsuri scuze cam scris mult dau funda la raspunsul flositor

1 răspuns:
| Sim0 a răspuns:

Greu ti-am descifrat gramatica! Fata mea, scoateti din minte bogatia;]. Nu prea am inteles ce ne ceri tu noua. Daca te place acel baiat? Probabil ca da, probabil ca nu! De ce? Tu din tot ce ai scris mi-ai dat dovata de o fata care nu vede in fata ochilor decat bani si avere si caruia nu-i prea place scoala;] ( asta se observa din modul in care ai scris mai sus). Vezi-ti de scoala si lasa baietii in clasa a 7-a. Parerea mea. happy