| uanaaa a întrebat:

ma numesc Oana si voiam sa rog un specialist sa ma ajute cu cateva sugestii. Mai demult aveam destule cosuri, dar mi-au ramas niste urme de la ele, iar acum am noroc ca nu mai imi prea apar. As dori un sfat pentru ce crema/ gel as putea folosi. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Hey buna eu am auzit mai multe variante de remedii cum ar fi:

- crema de galbenele;
- o pastilutade vitamina C si propolis dizolvata in apa si iti dai o data/ zi cu ea;
-tictura de galbenele;
-clearskin de la avon solutie pentru pete si cosuri
( mie mi-a folosit)
- fluocinolon;
- Garnier pure A.
-etc.

Dar poti sa te duci la un medic dermatolog, sau mai degraba la un(o) cosmeticiana buna.

DAca nu vrei sa mergi, poti sa intrebi medicul dermatolog de pe site-ul acesta, gratis:

http://www.vichyconsult.ro/consulta

2 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Tictura de galbenele -gasesti in farmacii...

| claudia_5508 a răspuns:

Incearca zinerit.