| 000M1ha3la a întrebat:

Ce as putea folosi pentru a-mi face tenul curat? Am avut cosuri si acum am doar cateva urme. Vreau ceva pentru ten perfect.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rapp2020 a răspuns:

Http://life.hotnews.ro/......-curat.htm ai putea incerca ce scrie aici:d

| ionutstar a răspuns:

Consuma multe lichide, iti trebuie disciplina sa poti sa te ti sa consumi minim 2 l de apa. Uite poti sa-ti pui o alarma sa te anunte.

| parissoniastefania a răspuns:

Poti folosi uleiul de argan dar nu foarte mult. Sau aloe vera.Mai poti folosi ceva homemade.Ia o jumatate de lamaie si desfa-o si ungete pe fata apoi lasa sa actioneze cateva minute. Limpezestete bine bine bine de tot si practica asa in fiecare seara.