| StefaniaRu a întrebat:

ma numesc Stefania si m-am plictisit.As dori sa stiu ce pot face sa numai fiu atat de plictisita.Am 12 ani.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

-uita-te la TV sau pune-ti un film pe PC
-iesi in oras cu prietenii
-citeste
-invata big grin
-asculta muzica
Incearca sa iti gasesti activitati extra-scolare.Adica inscrie-te la tot felul de "cursuri " de dans, de pictura, desen...sau du-te la karate.O fata trebuie sa stie sa se apere happy

| StefaniaRu explică (pentru ewygirl):

Fac cursuri de dans, sa stii ca raspunsul tau a fost cel mai potrivit as fi vrut sa votez ca raspunsul este folositot dar nu ma lasa sa votezstraight face

7 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Stefania, pentru a putea vota trebuie sa fi senior, iar tu esti doar junior.Pentru a ajunge senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri data si o saptamana de cand esti inregistrata pe TPU happy...

| StefaniaRu explică (pentru ewygirl):

Mersi mult Ewygirlhappy

| ewygirl a răspuns:

Raspunsuri date.scuze *

| Sheherezada a răspuns:

Apuca-te de citit romane de dragostetongue sigur te va scoate din starea de plictiseala

| StefaniaRu explică (pentru Sheherezada):

Iti multumesc, dar la ora asta nu prea am chef de citit.

| DeniZu a răspuns:

Uita-te la tv, deseneaza, coloreaza, scrie povesti, vb cu prietenii, joak-te, e frumos cand esti copil!