| Chrissy92 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Am si eu o mica problema! Nu stiu de ce nu imi merge camera web adica cand ma suna cineva pe facebook eu dau accept si ma vad pe mine iar acea persoana se vede pe el! i(sper ca intelegeti ce vreau sa zic)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

1.Apasa butonul Get started, selecteaza prietenul cu care doresti sa stabilesti o conferita video
2. Dupa ce ai pornit aplicatia, in Chat Box vei gasi o iconita ce arata butonul unei camere web. Apasa pe acel buton pentru a putea stabili aceasta conferinta video si imediat dupa ce ai facut acest lucru, vei primi un file ce trebuie salvat. Acesta poate fi diferit in functie de browser si S.O. pe care il folosesti.
3. Salveaza si Instaleaza acest fisier.
4. Dupa ce ai instalat, trebuie sa restartezi browser-ul pe care il folosesti. Vezi si video
http://youtu.be/HDfHRJmL1MU
5. Si de aici iti zic distractie placuta!