| ralucaralu a întrebat:

Daca bagi pe cineva la friends pe Facebook si doar peste ceva timp iti da accept, in momentul in care iti da, apare ca eu sunt prieten cu persoana aceea? Nu stiu daca ma intelegeti, vreau sa zic ca eu nu intru deloc pe facebook in perioada cand imi da accept, tot imi apare ca "x is now friends with y"(x fiind eu)?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Da,in momentul in care iti da "accept" devii prieten.
ca pe orice alt seit de socializare.
ca si aici pe TPU.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
De obicei posteaza lucrurile astea pe peretele tau, sau chiar iti trimite mail. Daca nu esti sigur, poti cauta profilul persoanei respective, sa vezi daca iti mai apare acea caseta cu "aduga ca prieten" sau asa ceva...
O zi buna!

| Wildie a răspuns:

Da apare am vazut eu chair daca nu's pe fb apare