| Ramona_7954 a întrebat:

Buna ma poate ajuta si pe mine cineva ca sa ii zic cateva la o fata X-( e super fitzoiasa si nu prea stiu ce sa-i zic ca sa ii inchid gura...care ma puteti ajuta cu cateva replici...

2 răspunsuri:
| Narcis196 a răspuns:

Taci ma copil facut pentru alocatie!
Tineti gura copil facut din laba!
Sau cel mai usor e so bagi si s-o scoti, s-o injuri eu asa fac cu cei care ma dispera si le inchid gura cat ai clipi ii simplu si usor chiar daca se zice cai nu stiu ce mare pacatwinking

| KiDdUtZa a răspuns:

Si eu am avut problema asta si la un moment dat nu am inceput sa o ignor si se enerva la culme cand vedea ca nu ii dau importanta... poate ar trebui sa incerci si tubig grin