| OMEGALIN a întrebat:

Buna!
Ma puteti ajuta, ce pot face sa cresc calitatea unui videoclip pe youtube?

4 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Folosește o cameră full hd și un scenariu de senzație... Dacă videoclipul este postat deja și nu respectă aceste două condiții atunci înțelege-te cu mai mulți prieteni să îl vadă s-au tu când ai ocazia să intri pe alte calculatoare încearcă să adaugi vizionări. Dacă ajungi la 1.000.000 nimănui n-o să-i pese dacă-i bun sau nu... Poți la fel de bine să trișezi, dă un titlu sugestiv videoclipului, chiar dacă nu are nici o legătură cu videoclipul. Nu garantez că o să fie apreciat.

| OMEGALIN explică (pentru AlexeHellsing):

Vreau sa ma inregistrez cum joc unele jocuri
Am postat videoclipul, nu pot face intr-un fel in care sa nu imi apara propriile vizualizari, sunt curios cate pot aduna fara ale mele big grin

| AlexeHellsing a răspuns (pentru OMEGALIN):

Nu poți, încearcă să notezi undeva de câte ori intri. Scuze, chiar nu știu, probabil că se poate dar eu nu știu...

| OMEGALIN explică (pentru AlexeHellsing):

Si nu folosesc camera, inregistrez cu un program, FRAPS, nu stii cum pot creste calitatea? ca e de doar 240 si se vede foarte nasol happy