| EmoRock a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste jocuri cum sunt lady popular sau imvu? Va recompensez cu fundabig grinhappy:*

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

-pixiehollow
-fantage
-stardoll
-ladypopular
-smeet
-Fantage
-Planet Cozmo
-Small worlds
-Ourworld
-Supersecret

5 răspunsuri:
| EmoRock explică (pentru Didi908):

Sa stii ca nu am vazut raspunsu tau sa stii ca dupa ce l-am vazut era prea tarziu.Tie vroiam sa iti dau funda.Scuze:*

| Didi908 a răspuns (pentru EmoRock):

Nu-i nici o problema. happy Succes la jocuri. Eu iti recomand missbimbo este foarte apropiat de lady popular poti face concursuri intre fete ai haine super tari si mai multe. Plus ca sunt foarte multe fete din Romania..Eu chiar acum ma joc happy

| Furculingură a răspuns:

Ar mai fi:
-stardoll: http://www.stardoll.com/ro/
-second life(trebuie download): http://secondlife.com/

| EmoRock explică (pentru Furculingură):

Stardoll si second life joc dar multumesc de sugestii

| Furculingură a răspuns (pentru EmoRock):

-pixiehollow
-fantage
-stardoll
-ladypopular
-smeet
-Fantage
-Planet Cozmo
-Small worlds
-Ourworld
-Supersecret