| AL3XG0DB0Y a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu o compunere de 50 de cuvinte in romana? in ea trebuie fie vorba de o excursie intr-o tara din S. U. A un oras din acea tara si sa fie explicate unele locuri speciale si sa nu treaca de 50 de cuvinte va las si un ex Marea Britanie >>londraBig Ben cea mai buna compunere funda+vot scuze de categorie

1 răspuns:
| mihai_7182 a răspuns:

Poti sa vorbesti de detroit,cea mai tare ind de masini,cei mai mari zgarie nori,cele mai bune echipe de baschet,fotbal american, mari resurse de aur si diamante, locul in care s-a nascut wiz khalifa gasesti u ceva :d