| maryym a întrebat:

Buna TPU:* am si eu o tema la engleza in care sa zic care st avantajele si dezavantajele unei calatorii cu avionul in marea britanie?
credeti ca ma puteti ajuta, macar in romana ca de tradus le traduc eutongue
v-as fi foarte recunascatoare daca m-ati ajuta!
va rog mult! din suflet!:*:*:*:X:X:X
scuze de categoriewinking

1 răspuns:
| valentynrobert a răspuns:

Avantajele zborului cu avionul sunt ca ajungem mai repede in anumite locuri mai greu de accesat cu masina!
Dezavantajele sunt ca costa mult si transportul este limitat![ma refer la greutate ex.30 Kg ]