| Pozitivca a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu o urare de casatorie?

Răspuns Câştigător
| PisoiashDragalash a răspuns:

Va uram ca sunetul paharelor cu vin si stralucirile din ochii vostri sa va insoteasca toata viata! Credeti in minuni, dar nu va bazati pe ele! Fiti impreuna si iubiti-va!

In cea mai frumoasa zi din viata voastra suntem alaturi de voi cu inima si cu gandul si va uram numai fericire si bucurii. Sa va iubiti mereu ca in aceasta zi minunata si sa aveti o viata plina de fericire si impliniri impreuna. Casa de piatra!

Fie ca viata voastra impreuna sa fie o adevarata aventura, sa va bucurati impreuna de orice moment si sa va traiti viata in fericire si totala armonie. Casa de Piatra!

Sa iubesti nu e nimic. Sa fii iubit e ceva. Sa iubesti si sa fii iubit e totul. Multa fericire noilor insuratei!

Sper sa te ajute! Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| andra121 a răspuns:

Casa de piatra!