| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de o urare de "la multi ani" pentru o fata care mi-a fost colega si face 17 ani, ceva frumos si emotional, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Zuupass a răspuns:

Daca vrei ceva frumos, fa un colaj cu momentele petrecute cu ea, si povesteste-i intamplari haioase, care iti dau si tie sentimente de nostalgie

| roobert7239 a răspuns:

Fiecare an este o carte cu 365 de pagini goale. Creaza in fiecare zi o capodopera, folosind toate culorile vietii... si in timp ce scrii, zambeste! La multi ani, draga prietena! smug