| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o urare de LA MULTI ANI, pentru un preot.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"La mai mult aur, vile, limuzine, îndoctrinaţi şi biserici!
Doamne ajută!"

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

La multi (b)ani! Simplu. happy

| ErrorFound a răspuns:

Multumesc domnului ca sunt ateu...

| BlackSulphur a răspuns:

"La multi ani!"
Mai nou trebuie tratament special, sau ce? Tot oameni sunt si ei.

| WholeWorldTeam a răspuns:

Te poti folosi de jumatatea aceasta din psalmul 19

" Să te audă Domnul în ziua necazului şi să te apere numele Dumnezeului lui Iacob.Trimită ţie ajutor din locaşul Său cel sfânt şi din Sion să te sprijinească pe tine. Pomenească toată jertfa ta şi arderea de tot a ta bineplăcută să-I fie.Dea ţie Domnul după inima ta şi tot sfatul tău să-l plinească. Bucura-ne-vom de mântuirea ta şi întru numele Dumnezeului nostru ne vom mări. Plinească Domnul toate cererile tale.

Si poti sa ii mai adaugi "sa aveti parte de multe bucurii duhovnicesti.la multi ani. "