| deaadeea a întrebat:

Buna ma puteti ajuta : eu am parul negru pe piciolare si nu stiu cum sa scap de el cu bigu nu vreau ca creste repede si negru cu crema sau ceara am incercat depilare definitiva nu imi permit :si nu stiu ce sa fac macar sa fie mai deschis la culoare ma puteti ajuta

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

De ce nu incerci cu epilatorul?
Eu il folosesc si mai bine sa scapi de el, decat sa-l deschizi...

| Mihaela1964 a răspuns:

Iti sugerez sa folosesti iarna aparat de epilat electric, vara mergi si epileaza-l macar de doua ori la cosmetica(poti alege varianta pana la genunchi, costa 15-18 lei)

| BTWIN a răspuns:

Cu aparatul electric?