| ladyinredsaunegru a întrebat:

B u n a!
am incercat sa scap de pilozitate in orice mod, numai epilare definitiva nu am incercat! ar fi folositor? imi creste foarte repede parul dupa orice epilare, in nici o sapt deja imi ies firele si pe deasupra ma irit si mai creste si parul sub piele.un calvar. daca as face epilare definitiva as scapa de toate astea? si inca un lucru am facut prostia si m.am dat cu bigu pe burtica si acum imi creste, as vrea sa stiu exista creme ceva, auzisem de ulei de oua de furnici ca te scapa definitiv de par! deci am nevoie de un sfat multumesc funda orice ar fi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te sfăzuiesc să consulţi un medic, sunt dereglări hormonale ceea ce ai tu.
Te pup!

3 răspunsuri:
| FlorenceVi a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa treci pe la un dermatogol, pentru ca ai dereglare hormonala. Am si eu o vecina care are problema asta, ea are par chiar si pe fata, pe maini foarte mult, si mai e si bruneta straight face. Nu te mai rade cu bigul- e cea mai mare greseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binenteles k ai scapa dar in mai multe sedinte.

| olivikkka a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. Am mers la ginecolog si mi s-a gasit probleme cu hormonii acum primesc pastile si paralel ma epilez cu epilatorul.Cel mai bine e sa mergi la un specialist ca sa nu faci vreo prostie