| DungaCenusie a întrebat:

Mă puteți ajuta repede?
Astăzi am iesit afară cu cmbp.Ei, crush era afară si mna d-aia am ieșit.M-a vazut.Se uita la mine.Era la o bancă cu mai mulți băieți.Am pus-o pe bff sa se uite la el să vadă dacă mă privește (mda gg)probabil si-au dat seama.A venit o fata de la clasa paralelă si m-a luat in brațe si mi-a zis hai pe o bancă.Dar guess what, ea nu a venit la banca la care a zis ea sa mergem.S-a dus la banca cu crush.Bun am trecut pe lângă banca cu crush conștientă ca fata aia vine cu mn.Am auzit din spate un strigăt:"Băi nu e asta fata pe care o plăceai?"am mers inainte si mna am mai stat pe banca cu cmbp.Aia a ramas acolo.
Când am plecat fata aia mi-a zis să vin la ea:"Uite aici băiat frumos"am zis nu, cu toate că insista. Apoi unul de pe bancă a tipat :"te iubeste" te iubeste"te iubeste" si crush gen incerca să-l oprească.
(P.S am fost cu crush but I still love him).
Nu-mi mai da mesaje de ceva vreme(raspundea la story). Chestia e că nu am mai vb cu el de o săpt.Ar trebui să-i dau mess? Mă mai place? Toți se uitau la mine si vorbeau (așa mi-a spus cmbp).

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil te mai place, da-i mesaj laughing) Nu mai combina atat engleza cu romana ca pari ultima pitipoanca din exprimare

| DungaCenusie explică (pentru Adry05):

)))

| HadesSs a răspuns (pentru Adry05):

Pare, de unde sti ca nu e?laughing) si ce naiba e cmbp?laughing

| Adry05 a răspuns (pentru HadesSs):

Nu-mi permit sa o clasific ca n-o cunosc, eu zic cum mi se pare ca e dupa stilu de scris, acu in realitate poate sa fie altfel.

| ywar a răspuns:

La cum ai scris aceasta intrebare eu te-as incadra la categoria alienati sau in cel mai bun caz analfabeti. Mars la cartea de romana.